Poštovani studenti Univerziteta „Džon Nezbit“,

Veliko nam je zadovoljstvo da možemo da objavimo novi konkurs za studiranje ili nastavak studiranja u NR Kini (četiri stipendije), koji raspisujemo u saradnji sa Departmanom za obrazovanje Ambasade NR Kine u Republici Srbiji.

Konkurs se raspisuje za:

1. Jednogodišnje studije kineskog jezika
  2. Master studije na kineskom ili engleskom jeziku
  3. Doktorske studije na kineskom ili engleskom jeziku

Opšti uslovi za prijavu na konkurs:

1. Redovan student „Džon Nezbit“ Univerziteta
  2. Prosečna ocena studija do sada: prosečna ocena preko 8,00 za jednogodišnje studiranje kineskog jezika u Kini, tj. preko 8,50 za prijavu za master ili doktorske studije
  3. Minimum završen jedan kurs kineskog jezika u Kineskom centru „Džon Nezbit“ Univerziteta
  4. Starosna granica: a) za master programe ispod 35 godina b) za doktorske studije ispod 45 godina, c) za usavrašavanje studija jezika ispod 40 godina i minimum završene dve godine osnovnih studija.
  5. Odlično znanje engleskog jezika – poželjno je dostaviti diplomu ili sertifikat koji je međunarodno priznat.

Prijave slati na email: m.nikolic@naisbitt.edu.rs

Usmeni razgovori sa kandidatima će se obaviti u sredu 08.03.2017. godine u 14 časova u prostorijama Kineskog centra.