Krajem jula studenti u NR Kini dobijaju svoje diplome na akademskim, master i doktorskim studijama. Ove godine čak troje nekadašnjih studenata Džon Nezbit Univerziteta je uspešno okončalo svoje master studije u Kini: Anastasija Bogdanović, Jovana Andrejić i Filip Čolaković.

Pre svega želimo da im čestitamo na postignutim uspesima, a onda i da naglasimo da nam je drago da su i naš univerzitet i našu zemlju tako uspešno predstavljali u Kini.

Zbog toga želimo još jedanput da podsetimo sve studente našeg univerziteta, a pogotovo studente četvrte godine akademskih studija, da ukoliko i oni žele da nastave  svoje studije u Kini, to mogu učiniti ukoliko od naredne školske godine počnu da pohađaju kurseve kineskog jezika, i ukoliko imaju prosek ocena preko 8,50.

Biće nam drago da nam se pridružite!