Profesor Sun Xinquan, šef Departmana za obrazovanje u Ambasadi NR Kine u Srbiji, završio je svoj mandat u našoj zemlji. Kompletno rukovodstvo Univerziteta Džon Nezbit želi da mu se zahvali na odličnoj saradnji tokom protekle četiri godine, i želi mu uspešan nastavak akademske karijere.

Zbog toga je rektor Univerziteta Džon Nezbit, prof. dr Milomir Minić, dodelio specijalnu zahvalnicu profesoru Sunu za unapređenje bilateralne saradnje između Srbije i Kine u oblasti visokog obrazovanja.

Takođe, profesori i studenti Kineskog centra, žele sve najbolje profesoru Sunu u budućem radu, jer su uz njegovu svesrdnu pomoć postigli zavidne rezultate.
Još jedanput dragom prijatelju našeg univerziteta želimo srećan povratak u NR Kinu, i nadamo se da ćemo ga uskoro ponovo videti u Srbiji!